Giyotin cam projelere uygun olarak özel üretilir ve birçok alanda kullanılabilen, kullanışlı bir cam sistemidir. En yeni geliştirilen otomatik pencere sistemlerinden bir tanesi olan giyotin cam motorludur ve bu cam modülünün çalışma stili otomasyon sistemidir. Bu sistemde, üçlü yan ray kanalları içerisinde yer alan camlar dikey hareket etmektedir. Sizlere her alanda beklentileriniz çok ötesinde hizmet sunuyoruz.

 

Giyotin camlama sistemi son zamanlar oldukça popüler olan bir camlama sistemidir. İşleyişi dikey olarak katman halinde hareket eden camlardan oluşmaktadır. Çalışma biçimi olarak uzaktan kumanda ve priz ile kullanılabilir olması oldukça kolaylık sağlamaktadır.

Giyotin camlamanın en çok tercih edildiği ve kullanım alanının yaygın olduğu yerler kafe, restoran gibi işletmelerdir. Bu tarz yerler giyotin camlama sistemine oldukça ilgili yaklaşmaktadır. Bu denli tercih edilmesinin en önemli etkeni alandan tasarruf sağlaması, kullanım kolaylığı ve yalıtımda sağladığı avantajdır. Özellikle tütün ve tütün ürünlerinin kullanımı serbest olan kafeler bu sistemi kullanmakta.

Bir çok konuda kolaylık sağlayan giyotin cam sistemini, cam balkon sisteminden ayıran en önemli unsur otomatik ve dikey açılır kapanır olmasıdır. Kolaylığın ve ergonominin yanı sıra kozmetik olarak da bulunduğu yere şıklık katmaktadır.

© Tüm Hakları Saklıdır 2020 Çiğli Cam Balkon by İçses Medya
×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın.

× Müşteri Temsilcisi